ZOZ Psie Pole

  AKTUALNOŚCI

  Poradnia Medycyny Pracy - nieczynna 23.06.2022r.

  Szanowni Państwo,
  w związku z planowanym urlopem Doktor, która przyjmuje pacjentów w Poradni Medycyny Pracy – pragniemy poinformować, że w dniu 23.06.2022 r. poradnia będzie nieczynna.
  W pozostałe dni, zapraszamy bez zmian:

  wtorki 15:30-17:00
  oraz czwartki 8:30-11:00

  Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

  ZOZ Psie Pole serdecznie zaprasza dzieci na darmowe szczepienia na:

  – odrę,
  – świnkę,
  – różyczkę,
  – błonicę,
  – tężec,
  – krztusiec,
  – poliomyelitis,
  – WZW B,
  a także przeciw COVID19.

  W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu pod numer 71 727 60 01. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00.

  Przedsiębiorco, serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy w ramach Poradni Medycyny Pracy.

  Oferujemy:
  – badania medycyny pracy,
  – badania laboratoryjne,
  – badania lekarzy specjalistów (okulista, neurolog, laryngolog),
  – wyrobienie bądź przedłużenie książeczki zdrowia,
  – badania psychotechniczne i inne.

  Badania wykonywane są dwa razy w tygodniu, w Przychodni Specjalistycznej nr 2 przy ul. Potockiego 2. Aby zapoznać się ze szczegółami, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 71 727 60 07 bądź mailowo: kontakt@zozpsiepole.pl

  ZOZ Psie Pole informuje, że osoby w wieku 80+, które otrzymały pełny schemat szczepienia podstawowego oraz pierwszą dawkę przypominającą preparatem mRNA przeciw COVID-19 , od 20 kwietnia mogą zapisać się na drugą dawkę przypominającą.

  Dla osób powyżej 80 lat, które przyjęły dawkę przypominjącą mRNA, od której minęło minimum 150 dni, skierowania zostaną wystawione automatycznie. W przypadku braku skierowania, decyzję o wystawieniu podejmie lekarz.

  W szczepieniu przypominającym będą stosowane szczepionki: Comirnaty (Pfizer-BioNTech) lub Spikevax (Moderna) w połowie dawki.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego Punktu Szczepień przeciwko COVID-19, który mieści się w Przychodni Specjalistycznej nr 2 przy ul. Potockiego 2.